Як правильно класти плитку на гіпсокартон своїми руками

Як правильно класти плитку на гіпсокартон своїми руками

У цьому уроці ми покажемо вам, як класти плитку на гіпсокартон і покроково розберемо не тільки технологію укладання, але і всі «підводні камені», з якими може зіткнутися початківець будівельник. Багато новачків часто задають питання: А взагалі, чи можна класти плитку на гіпсокартон ? Відповідь: Так, можна ! Але потрібно дотримуватися певних правил і дотримуватися технологію, про яку ми сьогодні і поговоримо.
Насамперед необхідно підготувати поверхню до укладання плитки, для цього на аркуші гіпсокартону наноситися шпаклівка, особлива увага приділяється місцям, де листи гіпсокартону з'єднуються один з одним. Детальніше про те як шпаклювати стіни ми вже розповідали в одному з минулих уроків.
Для цього необхідно попередньо обробити листи гіпсокартону гідроізоляцією, при цьому необхідно використовувати вологостійкі листи ГКЛВ, а саму плитку необхідно клеїти на паперову основу.
Після того як поверхню гіпсокартонних листів добре просохла, пора приступати до укладання плитки. Для цих цілей можна скористатися клеєм на цементній основі, клеєм на еластичній основі, який у разі правильної укладки не дасть плитки спучитися або використовувати рідкі цвяхи. Ціновий діапазон у всіх цих товарів різний, тому який матеріал вибрати вирішувати в першу чергу вам.
З допомогою шпателя акуратно переносимо не великий обсяг клею на стіну, після чого проводимо з нею в горизонтальному напрямку зубчастим шкребком. Отримані в результаті борозни, забезпечать найкраще зчеплення і рівномірно розподілять клей по всьому об'єму плитки. Перед тим як класти плитку на гипсокатон зверніть на це особливу увагу ! Приступаємо до укладання плитки.
Після того як плитка укладена, необхідно надати поверхні добре просохнути протягом доби і лише після цього приступити до завершального етапу по затірці швів і нанесення на них вологостійкого лаку.

Особливих секретів і труднощів на цьому етапі у вас виникнути не повинно, єдине, що варто додати, що:

Рубрики: